Diskusní téma: Fórum

XEvil break 99% types of captchas

MashaHealt 23.01.2018
Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.


blankasahara.cz

See also:
solver need captcha simple captcha 555

Skvělý koncert v Dačicích

Vítězslav Jindra 24.09.2017
Sotva jsem se nasnídal, hned jsem pustil CD, které jsem koupil při včerejší produkci v Dačicích. Blanko a Honzo, byli jste skvělí a ještě jednou velký dík za úžasný zážitek.

Re: Skvělý koncert v Dačicích

sahara 25.09.2017
My si to taky užili! Díky!

Přerov

Pavel 06.08.2017
Díky moc za krásný zážitek ze včerejšího "horkého" vystoupení v Přerově. Byli jsem nadšeni z profesionálního výkonu celé kapely i dokonalého zvuku. Hudebně, textově a samozřejmě hlasově dokonalé spojení. Neměj strach si určitě zaslouží pokračování.
Pavel, Uničov

Re: Přerov

Blanka 06.08.2017
Byl to skvělý večer v Přerově, výborné publikum a rádi se vrátíme někdy příště. Poděkování patří hlavně p. J. Macíčkovi !!

Kolín

Michal 10.02.2017
byli jste úžasní, výborná souhra, hlasy, vlasy.. CD doobjednáno a už se těšíme.
Michal a Pavla Pečky

Neněj strach

Oliver 14.12.2016
Díky za Vaše CD Neměj strach, mistře (toto slovo znělo obzvlášť lahodně z úst Blanky během Vašeho vystoupení v Bedna Liberec), pro mne jeden z nejlepších českých hudebních výtvorů za posledních 25 let, přenáší mne do světa fantazie, s Blankou úžasná souhra, sluší Vám to, super. (Mám rád i Matku zebru, o obou jsem se dověděl z Rádia Beat)

Ostrava, koncert

Zbyněk a Ivana 11.11.2016
Díky za výborný koncert a "historky z cest". Přejeme vám úspěšné turné a inspirace pro podobné songy na další (?) album! Ivanu Kadaňkovi ještě jednou vše nejlepší. V archívu jsem našel jeho bubenické hraní/bušení s ETC.... Nahrávku koncertu z Ostravy mám na kotoučovém magneťáku, jen se nechce věřit, že je to už tolik let (snad r.1982). Chlapi nestárnou...
Jo, to vaše album je moc pěkné!

Ostrava

Silvia 11.11.2016
Děkujeme za včerejší super koncert v Ostravě. Hodně štěstí, nadšených fanoušků a ať Vám to hraje!!!
"slečna" v bílé vestě

pozdrav

Lukáš 05.11.2016
Muziku Honzy Sahary Hedla sleduju od svých zhruba šestnácti let, od alba Tajnej Svatej. Má něco do sebe - ta melancholie mi vždycky byla velmi blízká. Přemýšlivý, mnohoznačný a těžko uchopitelný texty. Však jsem si taky několik věcí s kazeťákem hrál na basu - skělé časy. Po Matce Zebře dlouho nic - říkám si, zda Sahara ještě žije. Poslouchám léta něco jinýho a najednou koukám - Sahara s Blankou Šrůmovou pohromadě - a vůbec to není špatný. Je dobře, že se našli. Má to pokračování...
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Booking Agency BSH, Hradištko +420603449728 agencybsh@gmail.com