Diskusní téma: Fórum

po dvojím poslechu

masíčko 24.09.2016
Zdravím.Jednou jsem placku prohnal věží pěkně nakuleně a podruhý poslech jen tak do ouška.Dobře odvedená práce,doufám,že i ostatním se bude líbit.jnak řečeno : ,,jen houšť a vetší kapky". M

Re: po dvojím poslechu

Blanka 09.10.2016
To nás těší...vyřídíme p. Kocfeldovi (st. Audio kokpit Praha)

Brno

Petr 27.02.2016
Synergie dvou hudebních osobností plus špičkoví muzikanti - naživo pěkně od podlahy je Něžná noc bezchybná a to včetně nového repertoáru. Takhle kdyby chtěla vzniknout nějaké live nahrávka :) Na Musilce při vašem vystoupení tekla rocková energie proudem - díky.

Re: Brno

Blanka 18.04.2016
Live nahrávky jsou zatím jen na youtube....nyní jsme ve stadiu nahrávání CD....a těšíme se zase někdy v Brně, už s novou deskou.

velke zklamani

Tomas Vane 13.09.2015
Jsem velmi zklaman zrusenim vaseho dnesniho vystoupeni koncertu ve Volarech .

Re: velke zklamani

Blanka a Sahara 19.09.2015
My taky...

radost

adam 19.03.2015
koncert v Besedě byl vyborny, kombinace Kráska a Zvíře funguje velmi dobře, ale perfektní byli také ostatní členové kapely. Držím palce, at Vám vydrží energie

Brno

Alena 07.03.2015
Moc prosíme o koncert v Brně. A také Vám oběma přejeme vše dobré a krásné jaro !
Alena a Karel

Re: Brno

Blanka 29.04.2015
Zdravime! V Brne se objevime zrejme na podzim, koncert je v jednani !

pozdrav

Jitka 07.03.2015
Včera jsem se po shlédnutí 13.komory po dlouhé době dozvěděla, kde je Blanky konec...Na písničkách Tiché dohody jsem vyrostla a mám je moc ráda. Držím také palce v další tvorbě. Je fajn, když člověk může dělat co má rád a ještě ho to i živí...Mile mne včera překvapilo, že máme společnou lásku i k černým čumákům...Taky máme doma dvě boxerky..
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Booking Agency BSH, Hradištko +420603449728 agencybsh@gmail.com